Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

++CAD 2011 3.3.4

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Mcsoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Data modyfikacji: 19.12.2011
Rozmiar: 3,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3342

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ++CAD 2011 3.3.4

++ CAD 2011 to świetny program, dzięki któremu projektowanie 2D staje się czynnością niezwykle prostą i intuicyjną, co więcej wykonywaną w efektowny i zarazem efektywny sposób.

Aplikacja jest skierowana głównie do wszelkiej maści projektantów, od tych kreślących rysunki budowlano-techniczne zaczynając, na wykonujących projekty mechaniczne i elektryczne kończąc. Program posiada wiele przydatnych funkcji, które znacząco wspomagają tworzenie tego typu projektów. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć m.in. możliwość pracy na kilku projektach jednocześnie oraz pełną i niczym nie ograniczoną edycję wprowadzanych obiektów. Dla osób, nieprzyzwyczajonych do jasnego tła, producenci stworzyli również opcję kreślenia na czarnym podkładzie. Każdy plik można dodatkowo zabezpieczyć hasłem, przez co unikniemy ewentualnych problemów płynących z jego usunięcia.

Najnowsza wersja aplikacji została wzbogacona o jeszcze lepszy importer plików DXF oraz znacząco rozwinięte narzędzia przeznaczone stricte do rysowania. Dzięki nim jesteśmy w stanie kreślić krzywą zamkniętą czy zakreskowywać figury podczas ich rysowania. Poprawiony został również wydruk projektów oraz wprowadzone lepsze zabezpieczenie przed usunięciem warstw.

Rzeczą, bez wątpienia wyróżniającą ten produkt są naprawdę niewielkie wymagania sprzętowe. Nie musimy się więc martwić, że nasz komputer nie będzie w stanie udźwignąć nawet skomplikowanych rysunków technicznych. Gorąco polecamy. 

Podobne Programy do projektowania CAD

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • Rama

  RAMA1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych.

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ++CAD 2011 3.3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie