Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

++CAD 2011 3.3.4

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Mcsoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Data modyfikacji: 19.12.2011
Rozmiar: 3,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3333

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ++CAD 2011 3.3.4

++ CAD 2011 to świetny program, dzięki któremu projektowanie 2D staje się czynnością niezwykle prostą i intuicyjną, co więcej wykonywaną w efektowny i zarazem efektywny sposób.

Aplikacja jest skierowana głównie do wszelkiej maści projektantów, od tych kreślących rysunki budowlano-techniczne zaczynając, na wykonujących projekty mechaniczne i elektryczne kończąc. Program posiada wiele przydatnych funkcji, które znacząco wspomagają tworzenie tego typu projektów. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć m.in. możliwość pracy na kilku projektach jednocześnie oraz pełną i niczym nie ograniczoną edycję wprowadzanych obiektów. Dla osób, nieprzyzwyczajonych do jasnego tła, producenci stworzyli również opcję kreślenia na czarnym podkładzie. Każdy plik można dodatkowo zabezpieczyć hasłem, przez co unikniemy ewentualnych problemów płynących z jego usunięcia.

Najnowsza wersja aplikacji została wzbogacona o jeszcze lepszy importer plików DXF oraz znacząco rozwinięte narzędzia przeznaczone stricte do rysowania. Dzięki nim jesteśmy w stanie kreślić krzywą zamkniętą czy zakreskowywać figury podczas ich rysowania. Poprawiony został również wydruk projektów oraz wprowadzone lepsze zabezpieczenie przed usunięciem warstw.

Rzeczą, bez wątpienia wyróżniającą ten produkt są naprawdę niewielkie wymagania sprzętowe. Nie musimy się więc martwić, że nasz komputer nie będzie w stanie udźwignąć nawet skomplikowanych rysunków technicznych. Gorąco polecamy. 

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ++CAD 2011 3.3.4



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie