Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

progeCAD 2008 Smart

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: progeSOFT s.a.s.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 92.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3605

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis progeCAD 2008 Smart

progeCAD 2008 Smart jest bezpłatnym programem do projektowania CAD.

Aplikacja została napisana w oparciu o  IntelliCAD 6. Użytkownik ma do dyspozycji liczne narzędzia, które pozwalają na tworzenie zaawansowanych projektów. Dodatkowo, program umożliwia otwieranie plików graficznych zawierających obrazy rastrowe oraz konwersję projektów do formatu PDF. Interfejs progeCAD 2008 Smart jest bardzo podobny do interfejsu AutoCAD.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: progeCAD 2008 Smart

dodał: ~yasiek , 07.07.2009

przyda sie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie