Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProgeCAD 2011

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: progeSoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Data modyfikacji: 07.11.2011
Rozmiar: 253,79 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 697

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProgeCAD 2011

ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji. Jest możliwy download ProgeCAD w wersji trial, która pozwoli Ci używać program przez 30 dni. To wystarczający czas, aby bezpłatnie poznać wszystkie zalety tej aplikacji.

Pobierz ProgeCAD z tej strony, jeśli jesteś ciekaw, jak sprawuje się w działaniu. Ponieważ ma on wsparcie dla formatów .dwg oraz .dxf, możesz używać w nim projektów zapisanych w innych programach tego typu.  ProgeCAD jest po polsku, co stanowi kolejny jego plus. Bez problemu zatem zrozumiesz wszystkie opcje i skonfigurujesz program. W wersji ProgeCAD pl pojawiły się ulepszenia w stosunku do poprzednich. Mamy tu na przykład eksport i import PDF ze wsparciem powierzchni, nową granicę dla kreskowania, nową tablicę narzędzi „Właściwości” oraz ekstrakcję 2D profilu z ACIS. Co równie ważne, od tej edycji bez problemu odpalisz v na Windows 7.

Ściągnij ProgeCAD za free w wersji testowej i zobacz, czy warto zainwestować w pełną. Miesiąc czasu to okres, w jakim doskonale da się poznać ten program i zdecydować samemu, czy warto w niego zainwestować. W zależności od wersji kosztuje od 900-1800 PLN. Możesz nabyć go na stronie polskiego dystrybutora. Pełna wersja ProgeCAD 2010 to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie chcesz zapłacić naprawdę dużej kwoty z AutoCAD. Pobierz trial aplikacji i przekonaj się samemu, ze niewiele ustępuje swojemu drogiemu konkurentowi.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProgeCAD 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie