Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power NET+ 2012

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2012
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3475

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power NET+ 2012

Power Net+ jest aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz. Producent, firma CAD Projekt K&A zdążyła już przyzwyczaić użytkowników do nienagannej realizacji swoich komercyjnych projektów przeznaczonych dla wyspecjalizowanej branży gospodarczej, tym razem oddając do dyspozycji program na bezpłatnej licencji, który jakością i profesjonalizmem wykonania w żadnym stopniu nie ustępuje poprzednikom.


Szkielet działania Power NET+ opiera się na rozbudowanej bazie mebli umożliwiającej praktycznie niczym nie skrępowany dobór materiałów zarówno wykończeniowych jak i dekoracyjnych. Wymusza to jednak konieczność posiadania połączenia z internetem, ponieważ cały zbiór dostępnych mebli znajduje się na serwerach producenta, dzięki czemu w sposób ciągły jest rozbudowywany i aktualizowany.


Program dysponuje przejrzystym interfejsem graficznym oraz szeregiem funkcjonalności wymiernie wspomagających i przyspieszających poruszanie się w jego środowisku. Użytkownik przysłowiowym jednym kliknięciem może uzyskać wirtualny podgląd wprowadzanych przez siebie zmian lub dokonać gruntownej analizy kompatybilności zastosowanych rozwiązań.


Power NET+ jest pozycją, która chociażby z racji swojej licencji, powinna zaciekawić ludzi, którzy w jakimkolwiek stopniu zajmują się profesjonalną aranżacją wnętrz, albo po prostu przygotowują indywidualny projekt swojego przyszłego lokum.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power NET+ 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie