Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power NET+ 2.0.8.2

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 1.29 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3061

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power NET+ 2.0.8.2

Power NET+ 2.0.8.2 to program do przestrzennego projektowania pomieszczeń, który jest jedną z najlepszych aplikacji tego typu na rynku. Największą zaletą tego programu, która wyróżnia go spośród innych aplikacji tego typu jest fakt, że Power NET+ 2.0.8.2 jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy ma szansę stać się aranżatorem wnętrz.

Program umożliwia dowolne projektowanie pomieszczeń wraz z umeblowaniem, wyświetlając projekty zarówno w 2D, jak i w 3D. Do obsługi programu nie potrzeba wcale studiów architektonicznych, gdyż cały proces dekorowania odbywa się prostą metodą – przeciągnij i upuść. Download Power NET+ jest bardzo szybki, gdyż program działa w oparciu o serwisy internetowe, przez co do jego prawidłowego działania niezbędne jest połączenie z Internetem. Program wszystkie meble i dekoracje pobiera właśnie z sieci, przez co sam plik instalacyjny nie waży zbyt wiele. W sieci istnieje wiele różnych witryn, które oferują download do Power NET+ dodatków, począwszy od tych charakterystycznych dla stylu węgierskiego, a skończywszy  na projektowaniu meblami i sprzętem dedykowanych i znanych producentów. Power NET+ 2.0.8.2 jest po polsku dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z funkcjami tej aplikacji.

Nie potrzebne jest więc żadne dodatkowe spolszczenie, a polski producent gwarantuje, że nie tylko interfejs ale i pliki pomocy będą wyświetlane w naszym ojczystym języku. Download Power NET+ 2.0.8.2 pl to jedna z nielicznych okazji aby móc zupełnie za darmo uzyskać dostęp do profesjonalnego narzędzia do projektowania wnętrz. Pobierz Power NET+ 2.0.8.2 za free i zapoznaj się z możliwościami tego programu.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Rama

  RAMA1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power NET+ 2.0.8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie