Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DWG TrueView 2011

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2011
Rozmiar: 182 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3358

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DWG TrueView 2011

DWG TrueView 2011 to rzecz przydatna dla osób mających styczność projektami wykonywanymi w takich programach jak AutoCAD. Program służy do przeglądania projektów zapisanych jako .dwg lub też .dxf. DWG TrueView umożliwia oglądanie ich w trybie trójwymiarowym, do czego wykorzystuje komendy Orbit3D. Możemy dzięki tej aplikacji bez problemu wydrukować projekt i wybrać najlepszą dla niego skalę. Oprócz tego mamy również możliwość plotowania.

Nie ma wydania DWG TrueView pl, więc przyda się znajomość angielskiego do jego obsługi. Można także popatrzeć, czy w Internecie nie znajduje się spolszczenie do programu. Jako że powstała on w tej samej firmie, która stworzyła AutoCAD, możemy mieć pewność, że wierność projektów będzie stuprocentowa. Dodatkowo mamy tu wsparcie dla obiektów z Autodesk Buildings Systems oraz Autodesk Architectural Desktop. Download DWG TrueView jest całkowicie darmowy i z pewnością przyda się osobom zajmującym tego typu sprawami. Tym bardziej, że ostatnią z ciekawych funkcji jest opcja eksportu przeglądanych projektów do formatu .dwf.

Należy jednak zaznaczyć, że program ten nie oferuje żadnych możliwości dotyczących edycji przeglądanych projektów. DWG TrueView to tylko i wyłącznie przeglądarka tego typu plików. Można pobrać ją z tej właśnie strony – plik instalacyjny ma 181 MB, więc na jego ściągniecie poświęcimy dłuższy czas. A komu można polecić pobranie? Z pewnością każdemu, kto tylko potrzebuje tego typu narzędzia, np. aby obejrzeć projekt i zgłosić co do niego uwagi, czy też sprawdzić jego poprawność.  Do tego typu działań DWG TrueView nadaje się wręcz idealnie.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • Rama

  RAMA1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych.

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DWG TrueView 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie