Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CAD Rozkrój 3.2

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2012
Data modyfikacji: 01.04.2015
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1791

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CAD Rozkrój 3.2

CAD Rozkrój to aplikacja, która umożliwi użytkownikowi optymalizację wykorzystania danego materiału, który używany jest podczas produkcji mebli. Cały proces polega na odpowiednim rozmieszczeniu poszczególnych elementów danego mebla na wcześniej przygotowanym arkuszu (płyta wiórowa, płyta PSB, materiał, itd).

Cały system tak dobiera elementy do danego arkusza, by zostawić jak najmniej niewykorzystanego materiału. Po rozmieszczeniu części składowych możemy podejrzeć gotowy projekt przed wdrożeniem go do produkcji. CAD Rozkrój może być wykorzystywany zarówno przez duże zakłady meblarskie, jak i amatorów hobbystycznie zajmujących się produkcją mebli. Dostępne tryby pracy to: pasy pionowe, pasy poziome, rozkrój paletowy. Nie zabrakło także możliwości ustawienia marginesów cięcia. Program został zaprojektowany w taki sposób, by móc współpracować z bazami szafek aplikacji CAD Kuchnie oraz CAD Decor Pro.

W najnowszej wersji programu dodatkowo znajdziemy takie funkcje, jak:

- możliwość drukowania etykiet dla odpadów z dodatkowymi informacjami,
- zmodyfikowane pod kątem przejrzystości wyświetlanie długich nazw formatek w tabelach raportu optymalizacji rozkroju,
- lepsza czytelność formatek w raporcie optymalizacji,
- możliwość kopiowania formatek między szafkami podczas ich definiowania,
- opcja odpowiedzialna za resetowanie licznika autonumeracji projektów,
- jednoczesna zmiana materiału dla wielu różnych formatek.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CAD Rozkrój 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie