Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BricsCad 12.1.12-1

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: BricSYS NV
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.09.2010
Data modyfikacji: 18.01.2012
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1241

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BricsCad 12.1.12-1

AutoCAD 12.1.12-1 to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad. Jest to polski program do odtwarzania plików dwg, więc możemy śmiało otwierać w nim projekty wykonane w AutoCAD, jak też i odwrotnie – wykonane tu rzeczy używać w AutoCADzie.

Twórcy aplikacji zadbali o jej zgodność z zestawem poleceń występującym w AutoLISP, ADS, VB i CAD. Nie zabrakło tu mnóstwa użytecznych właściwości i opcji, a także takich funkcjonalnych rozwiązań jak na przykład otwierania wielu obrazków równocześnie, rendering czy edycja. Niestety, nie ma wersji BricsCad za darmo. Mamy jednak na tej stronie wydanie testowe, które pozwoli korzystać z aplikacji przez ograniczony czas. Download BricsCad w tym wydaniu jest całkowicie bezpłatny.

Pośród wielu plusów wypada wymienić także takie opcje jak podświetlanie wybranego obiektu, jednoczesna edycja wielu uchwytów, wymiarowanie długości łuków czy możliwość określenia jednostki dla bloku. Dostępny za free BricsCad w wersji testowej pozwoli na zapoznanie się z wszystkimi możliwymi narzędziami aplikacji.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, możemy używać programu na Vista i XP. Także pod Windows 7 BricsCad nie powinien nikogo zawieść. Polecamy ten program przede wszystkim osobom, które zajmują się projektowaniem i tworzeniem obiektów. Może być on taśnszą alternatywą AutoCADa, choć trafiają się opinie, że jest to aplikacja jeszcze nie do końca przemyślana. Jako że wersja testowa jest bezpłatna, polecamy wypróbować samemu i ocenić, czy warto kupić pełne wydanie aplikacji.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • Rama

  RAMA1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BricsCad 12.1.12-1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie