Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Autodesk Inventor

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6777

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Autodesk Inventor

Program Autodesk Inventor to użyteczne urządzenie do projektowania mechanicznego. Przeznaczone jest dla firm i przedsiębiorstw, które potrzebują przetestować prototypowe urządzenia oraz zaprojektować nowe. Oczywiście Autodesk Inventor nie jest za darmo. Jest jednak możliwe przetestowanie aplikacji Autodesk Inventor w wersji trial. Ma ona takie same opcje jak i pełna wersja Autodesk Inventor, jednak czas używania aplikacji to 30 dni. To wystarczająco, aby przekonać się o możliwościach programu.

Download Autodesk Inventor w tej wersji pozwoli Ci na zaprojektowanie form wtryskowych do tworzyw sztucznych, zaprojektowanie instalacji składających się  elementów rurowych, symulację działania produktu oraz wiele innych czynności. Ponieważ Autodesk Inventor jest po polsku, nie musisz znać angielskiego do pełnego wykorzystania tego narzędzia. Nie potrzebne Ci też żadne spolszczenie Autodesk Inventor. Program przystosowany jest pod potrzeby krajowego użytkownika.

Trzydziestodniowa wersja testowa Autodesk Inventor do pobrania przekona Cię, że warto nabyć pełną wersję programu. Dodatkowo na stronie producenta możesz zobaczyć za free prezentację Autodesk Inventor, gdzie ukazane jest praktyczne wykorzystania programu. Jeśli natomiast chcesz otrzymać darmowy egzemplarz trial Autodesk Inventor na płycie, możesz wypełnić specjalny formularz. Otrzymasz DVD pocztą w ciągu kilku dni roboczych.

Program Autodesk Inventor działa z Windows 7. Nie powinnobyć żadnych problemów z odpaleniem Autodesk Inventor na XP, ani też kłopotów z działaniem Autodesk Inventor na Vista. Jeśli używałeś (używasz) AutoCAD, z pewnością dość szybko opanujesz wszystkie tajniki tego programu. Znajdziesz też w sieci niejeden darmowy kurs Autodesk Inventor. Jeśli więc nawet nie masz żadnego przygotowania do pracy z tym programem, pobierz Autodesk Inventor i naucz się obsługi tej aplikacji! Tym bardziej, że mamy Autodesk Inventor pl.

Niestety, nie skorzystają z Autodesk Inventor użytkownicy Linux. Nie ma też wersji Autodesk Inventor na Mac. Aplikacja ta jest przeznaczona tylko na systemy Windows. Dlatego też jeżeli masz Windowsa, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania programu i jeśli tak jest, nie wahaj się, tylko pobierz go teraz. Autodesk Inventor to świetne narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzisz na kosztach produkcji prototypów oraz testach maszyn i systemów.

Program Autodesk Inventor to profesjonalne narzędzie do podnoszenia jakości usług oraz wyrobów. Jeśli myślisz o rozwoju, jest to aplikacja, którą po prostu musisz mieć.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • Rama

  RAMA1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Autodesk Inventor

dodał: ~lop , 01.07.2010

fajne

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie