Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoCAD 2014 1.0

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Rozmiar: 10,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 3995

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis AutoCAD 2014 1.0

Autodesk AutoCAD 2014 to jeden z najpopularniejszych na świecie programów stosowany do projektowania. Ceniony jest zarówno przez domorosłych amatorów, studentów, jak i profesjonalnych architektów i projektantów. W wersji 2014 mamy do czynienia z nieco zmienionym, nowym designem oraz kilkudziesięcioma narzędziami, które oszczędzą nam czas i umilą codzienną pracę projektową. Zaimplementowanie narzędzi społecznościowych pozwala użytkownikowi na konsultowanie i łączenie pomysłów z innymi. Nie zabrakło także technologii pozwalającej na pracę w chmurze. Autodesk AutoCAD 2014 to świetny program do wykonywania projektów 2D, jak i 3D.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoCAD 2014 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie