Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoCAD 2014 1.0

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk, Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Rozmiar: 10,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 4056

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis AutoCAD 2014 1.0

Autodesk AutoCAD 2014 to jeden z najpopularniejszych na świecie programów stosowany do projektowania. Ceniony jest zarówno przez domorosłych amatorów, studentów, jak i profesjonalnych architektów i projektantów. W wersji 2014 mamy do czynienia z nieco zmienionym, nowym designem oraz kilkudziesięcioma narzędziami, które oszczędzą nam czas i umilą codzienną pracę projektową. Zaimplementowanie narzędzi społecznościowych pozwala użytkownikowi na konsultowanie i łączenie pomysłów z innymi. Nie zabrakło także technologii pozwalającej na pracę w chmurze. Autodesk AutoCAD 2014 to świetny program do wykonywania projektów 2D, jak i 3D.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoCAD 2014 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie