Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoCAD 2011

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoCAD 2011

AutoCAD 2011 jest wiodącym programem do projektowania i tworzenia dokumentacji 2D i 3D. AutoCAD 2011, najnowszy z serii AutoCAD, został rozbudowany o narzędzia do modelowania powierzchni oraz ustawiania przejrzystości obiektów i warstw. AutoCAD 2011 działa po polsku ale nie w wersji testowej, pobieranej ze strony producenta. AutoCAD 2011 jest do pobrania po rejestracji na stronie Autodesk: "usa.Autodesk.com/adsk/servlet/pc/index?siteID=123112&id=13706332&r=1"

AutoCAD 2011 pozwala przy pomocy intuicyjnych narzędzi CAD zrealizować każdą koncepcję. Zaawansowane narzędzia dokumentacji pomagają przeprowadzić projekt od fazy pomysłu do prezentacji wersji finalnej. Projekt przebiega sprawnie dzięki narzędziom do automatyzacji, zarządzania oraz edycji, które zmniejszają liczbę powtarzanych czynności. Obsługa formatu DWG, popularnego formatu danych projektowych, gwarantuje, że cały zespół pracuje efektywnie i szybko. AutoCAD 2011 trzeba wypróbować – pobierz darmowy trial teraz. AutoCAD 2011 darmowy

Firma Autodesk pamięta, że projekty nie powstają same dla siebie i dlatego stawia na nowe możliwości prezentowania wyników pracy w AutoCAD 2011. Poprzez współpracę z formatami PDF i DWF każdy projekt można szybko zaprezentować klientom, sprzedawcom czy współpracownikom. Ulepszone możliwości drukowania 3D pozwalają przenieść dane na papier. Aplikacja Autodesk Impression umożliwia stworzenie profesjonalnych prezentacji, w tym z użyciem efektu rysunku odręcznego. Warto wspomnieć na koniec, że w wersji AutoCAD 2011 za free nie są obsługiwane wszystkie funkcje, niemniej jednak należy bezsprzecznie zapoznać się z nowymi możliwościami pakietu.

Licencja
AutoCAD 2011 na licencji trial można używać przez 30 dni od chwili instalacji. Aby uzyskać AutoCAD 2011 i free download pliku instalacyjnego kliknij zielony przycisk pod tekstem a zostaniesz przekierowany na stronę Autodesk, gdzie należy się zarejestrować.

Cena
AutoCAD 2011, pełna wersja jest oferowana w sklepie producenta w dwóch wariantach cenowych. Za wariant podstawowy zapłacimy 3 995 USD, bez względu na to czy wybierzemy pobranie programu drogą elektroniczną czy przesłanie pocztą wersji pudełkowej. Drugą możliwością jest zakup AutoCAD z subskrypcją Autodesk za 4 475 USD. Subskrypcja Autodesk daje przez rok: dostęp do najnowszych produktów Autodesk, bezpośrednią pomoc techniczną,  kursy doszkalające online oraz szereg dodatkowych ofert firmy Autodesk. 

Gdzie kupić
AutoCAD 2011 full można kupić bezpośrednio w sklepie producenta na stronie Autodesk.com.  Aby kupić AutoCAD 2011 PL najlepiej wybrać jednego z oficjalnych dystrybutorów przedstawionych na stronie oficjalnej programu: "Autodesk.pl/adsk/servlet/item?siteID=553660&id=9260039"

Wymagania systemowe
AutoCAD 2011 działa na Vista Enterprise, Business, Ultimate, or Home Premium (z minimum SP1). AutoCAD 2011 uruchomisz na XP Professional i Home Edition (z SP2 lub nowszym). Potwierdzono kompatybilność AutoCAD 2011 z Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional i Home Premium. Nie przygotowano specjalnej wersji AutoCAD 2011 na Linux i Mac OS X. Dla AutoCAD 2011 osobne spolszczenie nie jest wymagane.

Wymagania sprzętowe
Procesor 3.0 GHz (dla XP 1.6 GHz) z technologią SSE2, 2 GB RAM, 1.8 GB wolnego miejsca na dysku, monitor o rozdzielczości 1,024 x 768 i true color, Internet Explorer 7.0 lub nowszy.

Wypróbuj AutoCAD 2011 całkowicie za darmo. Szukasz programów podobnych do AutoCAD 2011? Download programów do projektowania CAD, w tym całkowicie darmowych znajdziesz w dziale Programy do projektowania CAD

Podobne Programy do projektowania CAD

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoCAD 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie