Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoCAD 2010

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Autodesk, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 55437

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AutoCAD 2010

­

AutoCAD to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do komputerowego wspomagania projektowania, który doskonale radzi sobie z zarówno z grafiką dwuwymiarową, jak i trójwymiarową. Jest to jednej z najstarszych tego typu programów, który cieszy się ogromną popularnością i poważaniem na całym świecie. Program tworzony jest przez firmę Autodesk, a jego pierwsza wersja ukazała się jeszcze na początku lat 80tych. Od niedawna Auto CAD ukazuje się cyklicznie i co roku użytkownicy mogą liczyć na jego kolejne wersje, które są coraz bardziej dopracowane. Premiera AutoCAD 2010, najnowszej odsłony tego programu miała miejsce w marcu 2009 roku Niestety program nie należy do tanich, przez co normalni użytkownicy raczej nie będą mieli okazji go sprawdzić, gdyż cena AutoCAD oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych, co dla przeciętnego użytkownika jest barierą nie do przekroczenia.

­

Program AutoCAD 2010 został stworzony przede wszystkim z myślą o profesjonalistach, by ułatwić im tworzenie grafik i wyposażyć ich w profesjonalne narzędzie do projektowania. Program pozwala na tworzenie dowolnych figur i kształtów, a jego stopień zaawansowania pozwala na transfer do komputera praktycznie wszystkich pomysłów twórców. Jedną z najważniejszych zalet programu, oprócz mnogości opcji, jest możliwość ciągłych aktualizacji i czerpania z już dostępnych bibliotek danych. Na szczęście istnieje wersja AutoCAD po polsku, dzięki czemu również nasi użytkownicy mają szansę na dostęp do tej aplikacji. Bez wersji AutoCAD pl współpraca z tym programem byłaby praktycznie nie możliwa dla ludzi nie znających języka angielskiego. Na szczęście istnieje możliwość darmowego wypróbowania tej aplikacji i by to zrobić należy wypełnić stosowny formularz na polskiej stronie programu. Po rejestracji użytkownik otrzymuje dostęp do wersji trial AutoCAD, która pozwala na 30 dniowe użytkowanie programu. Jest to jedyna metoda by uzyskać dostęp do download AutoCAD 2010 choćby w wersji demonstracyjnej. Wypełnij więc formularz i ściągnij AutoCAD, by przekonać się o jego możliwościach.

­

Ponieważ program cieszy się sporą popularnością, to jego twórcy zdecydowali się także na upublicznienie rozmaitych wersji tej aplikacji, różniących się przede wszystkim ceną, oraz grupą docelową. Istnieje, na przykład specjalna wersja AutoCAD dla studentów i nauczycieli, która jest znacznie tańsza od wersji podstawowej, ale posiada też pewne limity. Ma ona na celu przede wszystkim umożliwienie studentom otrzymania profesjonalnego narzędzia, na którym przyszli projektanci mogą się kształcić. AutoCAD 2010 pl wprowadza wiele udogodnień w stosunku do wcześniejszej wersji. Przede wszystkim wprowadza funkcję rysowania parametrycznego, dzięki czemu znacznie krótsze staje się tworzenie projektów. Najnowsza wersja dodaje także kilka przydatnych funkcji i narzędzi, m.in. pomiarowych, oraz usprawnia kompatybilność i obsługę formatu PDF. To tylko najważniejsze z nowości i funkcji tej aplikacji, a więcej informacji można znaleźć na polskiej stronie programu. Jeśli chodzi o wymagania do Autocad 2010, to jak na zaawansowany program do komputerowego wspomagania projektowania przystało są całkiem wysokie i śmiało mogą konkurować z niejedną grą komputerową. Niestety profesjonalne tworzenie grafik wymaga odpowiedniego do tego komputera i tak też jest w tym przypadku. Nie powinno być za to żadnych problemów z uruchomieniem AutoCAD 2010 z Windows 7, gdyż program ten doskonale współpracuje z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Jeśli interesują cię inne programy typu AutoCAD to pobierz pozostałe aplikacje, które charakteryzują się podobnymi funkcjami, a które są dostępne w kategorii - Programy do projektowania CAD na naszej stronie.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoCAD 2010

dodał: ~jjgh , 26.06.2016

ok..

dodał: ~qwq , 30.10.2015

ok.

dodał: ~~abv , 22.10.2015

ok.

dodał: ~slawko , 24.09.2015

ok..

dodał: ~dusia , 11.08.2014

ok\n

dodał: ~bialy , 10.08.2014

super

dodał: ~asdf , 04.05.2014

ok..

dodał: ~luk , 15.05.2013

ok super

dodał: ~seb , 01.10.2012

wszystko ok

dodał: ~Hubert655 , 07.10.2011

jak to pobrać

dodał: ~KK , 13.01.2011

Super

dodał: ~g , 13.12.2010

ok

dodał: ~huj , 22.10.2010

dupa

dodał: ~on , 17.10.2010

ok

dodał: ~ja , 11.10.2010

ok

dodał: ~ok , 09.10.2010

ok

dodał: ~Ty , 07.10.2010

ok...

dodał: ~jo , 06.10.2010

ok

dodał: ~ja , 08.05.2010

ok

dodał: Mariousz1 , 17.04.2010

ok?

dodał: ~arek , 05.04.2010

ok

dodał: ~TOMAASZ , 03.03.2010

OK

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie