Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

A9CAD 2.2.1

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: A9Tech Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 15.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9583

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis A9CAD 2.2.1

A9CAD jest aplikacją pozwalającą na dwuwymiarowe projektowanie.


Narzędzie pozwala na zmienianie atrybutów jednostek wprost z okna właściwości, zmienianie styli i ustawień rysowania, a także dopasowywanie do indywidualnych potrzeb środowiska pracy. Aplikacja wspiera formaty DWG i DXF. Interfejs programu jest podobny do interfejsu AutoCAD; A9CAD może być alternatywą dla komercyjnych aplikacji tego typu.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • ++CAD

  ++ CAD 2011 to fantastyczna aplikacja, pozwalająca na kreślenie rozbudowanych rysunków technicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: A9CAD 2.2.1

dodał: ~Pawk , 23.02.2010

A9CAD działa mi pod Ubuntu z Wine. :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie