Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Solid Edge 2D ST7

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Siemens Industry Software Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2015
Rozmiar: 2.0 GB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 135

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Solid Edge 2D ST7

Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych. Jest on niejako osobnym pakietam Draft z dostępnego na rynku, płatnego programu Solid Edge. Do obsługiwanych przez niego formatów zaliczyć możemy między innymi dxf, dwg oraz dgn. Całość z powodzeniem może konkurować z popularnym ale też płatnym AutoCAD LT. Warto dodać, że program posiada polskie menu, przez co jego obsługa będzie dużo łatwiejsza.

Szczególnie w przypadku początkujących użytkowników. Niestety podobnie, jak inne tego typu programu, Solid Edge 2D potrzebuje sporej ilości przestrzeni na dysku. Sam plik instalacyjny zajmuje bowiem ponad 2GB. Solid Edge 2D doskonale sprawdzi się zarówno wśród profesjonalistów wykorzystujących go do pracy, jak również wśród studentów, którzy dopiero uczą się sporządzać tego typu dokumentację. Nie ma potrzeby wydawania setek lub nawet tysięcy złotych na podobne rozwiązania oferowane przez innych producentów oprogramowania. 

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Power NET+

  Power NET+ jest bezpłatną aplikacją służącą do wirtualnej aranżacji wnętrz.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Solid Edge 2D ST7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie