Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Panorama Maker

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zoner Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1683

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner Panorama Maker

Zoner Panorama Maker to narzędzie do prostego wytwarzania panoramy.

Dużym atutem programu jest całkowicie automatyczny proces składania, program sam znajdzie punkty wspólne poszczególnych fotografii i wykona ich dokładne dopasowanie. W razie potrzeby istnieje możliwość ręcznej korekcji poszczególnych połączeń.
Funkcje programu:
Automatyczny proces składania: Podczas całkowicie automatycznego procesu składania możliwa jest rotacja zdjęć względem siebie, co daje możliwość fotografowanie na statywie albo wprost z ręki. Na koniec program zaproponuje optymalne kadrowanie finalnego zdjęcia, więc całe stworzenie panoramy sprowadza się do kilku kliknięć myszą.
Możliwość ręcznej korekcji: Chociaż proces składania jest w pełni automatyczny, w razie potrzeby istnieje możliwość ręcznej korekty łączenia fotografii oraz ich wzajemnej rotacji. Do dyspozycji jest też narzędzie do wyrównania horyzontu gotowej panoramy.
Wyrównanie niewłaściwej ekspozycji zdjęć: Program posiada zaawansowany algorytm, który zapewni perfekcyjne wyrównanie ekspozycji w poszczególnych zdjęciach panoramy. Dzięki temu można panoramę fotografować z automatycznymi ustawieniami funkcji w aparacie.

Wymagania systemowe:
 • Windows 98/ME/2000/XP
 • Procesor Pentium 300 i wyższy
 • Pamięć: 64 MB RAM
 • HDD: 60 MB wolnego miejsca na dysku
 • Rozdzielczość: 800 × 600 HiColor
 • Przeglądarka MSIE 4.01 lub wyższa wersja.

Podobne Pozostałe

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Panorama Maker

dodał: ~ja , 24.01.2010

jeszcze nie wiem zaraz napisze

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie