Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner 3D Photo Maker

Kategoria: Pozostałe
Producent: Zoner Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1319

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner 3D Photo Maker

Zoner 3D Photo Maker Zoner 3D Photo Maker to narzędzie do prostego wytwarzania obrazu, który oglądany za pomocą specjalnych okularów z jednym czerwonym a drugim niebieskim szkłem, wytwarzają efekt trójwymiarowy.


Łatwy sposób na uzyskanie efektu przestrzennego
Do wytworzenia fotografii 3D wystarczą dwa praktyczne identyczne zdjęcia, które będą wzajemnie przesunięte mniejwięcej o odległość między oczami. Specialny algorytm poskłada z dwóch fotografii obraz, który oglądany przez okulary 3D będzie sprawiał wrażenie przestrzenne. Okulary są dostępne w komplecie z oprogramowaniem.
Automatyczne ustawienie
W celu uzyskania realnego efektu przestrzennego oba zdjęcia muszą być dokładnie dopasowane. Proces znalezienia punktów wspólnych przebiega automatycznie i dlatego można dopasować także fotografie, które były zrobione bez użycia statywu. Funkcja ta eliminuje długie i niewygodne ręczne wyszukiwanie wspólnych punktów na fotografiach.
Korekcje zaawansowane
Wzajemne przesuwanie i rotację zdjęć można ręcznie korygować. Za pomocą narzędzi do optymalizacji kolorów można osiągnąć efekt przesunięcia kolorów, który po nałożeniu okularów przesunie kolory w odpowiednie miejsce.

Wymagania systemowe:

 • Windows 98/ME/2000/XP
 • Procesor Pentium 300 i wyższy
 • Pamięć: 64 MB RAM
 • HDD: 60 MB wolnego miejsca na dysku
 • Rozdzielczość: 800 × 600 HiColor
 • Przeglądarka MSIE 4.01 lub wyższa wersja.

Podobne Pozostałe

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner 3D Photo MakerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie