Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VueScan 9.2.12

Kategoria: Pozostałe
Producent: Hamrick Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Data modyfikacji: 10.04.2013
Rozmiar: 7,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 256

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis VueScan 9.2.12

VueScan 9.2.12 to najnowsza aplikacja, dzięki której przetworzymy obrazy w wysokiej jakości przesłanych do komputera za pośrednictwem skanera. Program obsługuje większość skanerów dostępnych na rynku działających pod systemami operacyjnymi Windows, Linux (RedHat, Ubuntu), Mac OS (wersje 10.3 do 10.6). Dużą zaleta aplikacji jest obsługa starszych skanerów, które niejednokrotnie sprawiają problemy na nowszych systemach operacyjnych. Program oprócz skanowania w bardzo dobrej jakości i rozdzielczości oferuje również narzędzia, dzięki którym możliwa jest poprawa jakości zeskanowanych materiałów.

VueScan został wyposażony w specjalne filtry umożliwiające obróbkę skanów. Posiada również narzędzie do wycinania fragmentów obrazu czy poprawiania ostrości i barw. Najnowsza wersja posiada wiele nowych rozwiązań. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć obsługę 64-bitowych systemów operacyjnych. Dzięki wprowadzeniu wielu nowych rozwiązań możemy wygodnie i bez problemów pracować ze skanami, których wielkość przekracza 3 GB. Kolejnym udogodnieniem jest uproszczenie procesu instalacji oraz możliwość uruchomienia aplikacji z dysku przenośnego takiego jak pendrive. Interfejs użytkownika również został uproszczony, dzięki czemu dostępne jest więcej przestrzeni do obróbki skanów. Wraz z najnowszą wersją instalowane są również sterowniki TWAIN oraz dodatki do Photoshopa.

Podobne Pozostałe

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.

 • PhotoStage Slideshow

  Bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy prezentacje multimedialne zawierające filmy, zdjęcia i inne materiały.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VueScan 9.2.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie