Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Snip Click 4

Kategoria: Pozostałe
Producent: SmartKite Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.09.2010
Rozmiar: 2.04 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 768

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Snip Click 4

Snip Click to niezwykle ciekawa aplikacja dla posiadaczy aparatów cyfrowych. Pozwala nie tylko na prostą obróbkę zdjęć, ale również odczytywanie z nich różnorakich właściwości technicznych.

Jedną z ciekawych opcji jest bez wątpienia możliwość dodania geotagów do swoich fotografii. Pozwalają one na dokładne, geograficzne zaznaczenie miejsca, w którym zostało zrobione dane zdjęcie. Snip Click daje też możliwość zwykłego opisania swoich zdjęć, włącznie ze stworzeniem do nich słów kluczowych, jak również szybkiego dodania daty lub znaku wodnego, w którym może znaleźć się np. imię i nazwisko fotografa.

Aplikacja pozwala również na sprawnie i bezproblemowe wysyłanie zdjęć, dzięki integracji z najpopularniejszymi serwerami pocztowymi oraz komunikatorami. W razie zbyt dużego rozmiaru załącznika Snip Click automatycznie kompresuje zdjęcie, oszczędzając nam czasu i zmartwienia.

Mocną stroną tej aplikacji jest różnorakie przetwarzanie danych technicznych związanych z konkretnym zdjęciem tzw. EXIF. Owe informacje dotyczą m.in. czasu przysłony, wartości naświetlenia itd. Dzięki Snip Click możemy zapisać te dane do pliku tekstowego, by później swobodnie je analizować. Program pozwala również na porównywanie wartości technicznych kilku zdjęć naraz, co dla osób chcących zgłębić tajniki fotografii jest rzeczą absolutnie niezbędną.

Snip Click działa na Windows 7, Windows XP i Windows Vista. Równie doskonale radzi sobie z wszelkimi systemami 64 bitowymi. Snip Clik download, dostępny jest na licencji trial, co daje możliwość 30 dniowego przetestowania go. Później należy zakupić tą aplikację, jest jednak oferowana po rozsądnej cenie. 

Podobne Pozostałe

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • PhotoStage Slideshow

  Bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy prezentacje multimedialne zawierające filmy, zdjęcia i inne materiały.

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Snip Click 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie