Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ReaJPEG 3.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: ReaSoft.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 309

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ReaJPEG 3.5

ReaJPEG służy do konwersji i obróbki grafiki.

Program wspiera ponad 35 formatów grafiki. Użytkownik ma ponadto możliwość regulacji kontrastu, balansu kolorów, dodawania znaku wodnego oraz zmian rozmiaru.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego używania programu.

Podobne Pozostałe

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • KDE SC

  KDE od lat cieszy się uznaniem wszystkich, którzy go używają. Toteż odpowiedzialna z nie ekipa wciąż pracuje nad ulepszanie tej platformy programistycznej, a najnowszą odsłoną jest środowisko graficzne KDE 4.5.0.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ReaJPEG 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie