Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Portrait Professional 11

Kategoria: Pozostałe
Producent: Anthropics Technology Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2011
Data modyfikacji: 27.11.2012
Rozmiar: 51,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 58

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Portrait Professional 11

Portrait Professional  jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych. Posiada bardzo rozbudowane możliwości a przy tym jest prosty w obsłudze. Jedną z podstawowych funkcji jest możliwość oznaczenia na fotografii punktów twarzy, które uważamy za istotne. Dzięki temu program przy pomocy jednego kliknięcia poprawi wygląd twarzy.  W programie możemy między innymi wyrównywać oczy, poprawiać symetrię twarzy, odchudzać policzku czy poprawiać podbródek a to wszystko przy zachowaniu oryginalnych rys twarzy. Wszystkie te operacje wykonujemy przy pomocy suwaka, który odpowiednio modyfikuje wygląd. Aplikacja daje nam możliwość skorzystania z funkcji automatycznego wygładzania skóry twarzy, natomiast miejscowe niedoskonałości poprawimy przy pomocy odpowiednich pędzli. Możemy dokonywać między innymi takich modyfikacji jak zmiana koloru oczu czy ust, wybielanie zębów, możemy też przykładowo powiększać źrenice. Modyfikacje w zakresie oświetlenia twarzy również są możliwe. Program jest samodzielną aplikacją ale może również pracować jako wtyczka do takich aplikacji jak Photoshop, Lightroom, oraz Aparture. Działa zarówno na systemach Windows jak i Mac OS X. Program umożliwia retusz zdjęć w formacie RAW. Wersja testowa nadaje się jedynie do sprawdzenia możliwości programu przed ewentualnym zakupem. Możliwe jest poprawianie ale nie da się zapisać poprawionych fotografii a dodatkowo nanoszony jest znak wodny.

Podobne Pozostałe

 • PIXU

  Pixu to niewielki program, dzięki któremu użytkownik ma możliwość zmniejszania zdjęć do dowolnych rozmiarów.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Portrait Professional 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie