Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Neat Image 7.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: ABSoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.07.2011
Rozmiar: 4.15 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 380

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Neat Image 7.0

Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii. Program jest skierowany przede wszystkim do użytkowników, którzy wykonują dużo zdjęć w miejscach słabo oświetlonych, które zwłaszcza przy wykorzystaniu słabszych aparatów cyfrowych powodują powstawanie różnych zakłóceń na zdjęciach, a także ludzi skazanych na obróbkę skanów fotografii. Dzięki Neat Image 7 możliwe jest automatyczne odszumianie wybranych zdjęć, zarówno tych pojedynczych, jak i całych serii fotografii, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Głównymi zaletami tej aplikacji są szybkość oraz prostota działania. Na stronie producenta można znaleźć masę dodatków do programu, które automatycznie dostosują jego ustawienia pod konkretny model aparatu. Download dodatków do Neat Image jest zupełnie darmowy. Jeżeli chodzi o zmiany w najnowszej części programu, to skupiono się przede wszystkim na unowocześnieniu interfejsu, a także dodaniu obsługi obrazów 32bitowych. Program jest dostępny jako pełnoprawna aplikacja oraz jako dodatek do Photoshopa i Aperture i działa zarówno z Windows, Linux, jak i Mac OS X. Jeśli szukasz programu do odszumiania zdjęć, to pobierz za darmo Neat Image w wersji demonstracyjnej i sprawdź jak działa ten popularny program do obróbki zdjęć. 

Podobne Pozostałe

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Neat Image 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie