Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LTspice 4.18r

Kategoria: Pozostałe
Producent: Linear Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2011
Data modyfikacji: 02.04.2013
Rozmiar: 13,6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 340

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LTspice 4.18r

LTspice IV to bardzo nietypowy program graficzny. Nie będziemy w nim edytować zdjęć czy grafik, ale posłuży nam do zaprojektowania układów elektronicznych. Jak więc widać, to specjalistyczna aplikacja, która może być nieocenioną pomocą dla osób zajmujących się elektroniką zawodowo, jak i prywatnie. Co ważne, download LTspice nie wiąże się z koniecznością uiszczania żadnych opłat – jest całkowicie darmowy. Jakie rzeczy można w nim robić?

Niedostępny w wersji pl LTspice pozwala na kreowanie układów mieszanych, a także analogowych. Stworzony w programie układ można również od razu w nim przetestować. Dzięki temu wiadomo od razu, jakie będą skutki jego działania. Aplikacja oferuje wszystkie niezbędne elementy – od diod po stabilizatory. Nadto w sieci znajduje się sporo bezpłatnych dodatków, tworzonych przez samych użytkowników. LTspice IV pozwala także na wprowadzanie parametrów układu na dwa sposoby – pierwszy to ręczny, drugi zaś – automatyczny. Wszystko to sprawia, że program cieszy się dość duża popularnością wśród użytkowników oraz osób zajmujących zawodowo elektroniką. Tym bardziej, że dostępny tu tryb symulacji pozwala na sprawdzenie zmian natężenie i napięcia prądu w czasie działania układu.

Free download LTspice IV jest możliwy z tej właśnie strony. Aplikacja będzie działać bez problemów na wszystkich używanych aktualnie systemach Windows, czyli XP, Vista i 7. Polecamy jej sprawdzenie także osobom, chcącym zajmować w przyszłości elektroniką. To doskonały poligon do ćwiczeń i zdobywania wiedzy na temat układów elektronicznych. Nie kosztuje to ani złotówki, więc zachęcamy gorąco do ściągnięcia LTSpice IV z tej właśnie strony.

Podobne Pozostałe

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • PIXU

  Pixu to niewielki program, dzięki któremu użytkownik ma możliwość zmniejszania zdjęć do dowolnych rozmiarów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LTspice 4.18rAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie