Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LightScribe Template Labeler 1.18

Kategoria: Pozostałe
Producent: Hewlett-Packard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.02.2011
Rozmiar: 10.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 593

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LightScribe Template Labeler 1.18

LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej, czyli laser zajmuje się nie tylko zapisem danych na warstwach nośnika, ale również potrafi wypalić wzory bezpośrednio na powierzchni płytki. Jako że LightScribe Template Labeler jest darmowy, polecamy jego pobrania wszystkim posiadaczom tego typu nagrywarek. Tym bardziej, ze jest to wydanie po polsku.

Dzięki tej aplikacji zaprojektujemy sobie dowolną etykietę. To doskonałe rozwiązanie do podpisywania płyt, tworzenia na ich powierzchni grafik lub też wykonywania etykiet okazjonalnych. Jeśli na przykład chcemy dać komuś w prezencie własnoręcznie wykonaną kompilację, możemy nadrukować na powierzchni płyty dedykację. LightScribe Template Labeler działa podobnie jak program do wizytówek – mamy pole edycji, na którym wpisujemy tekst bądź też dodajmy grafikę.

Dla wygody użytkownika dostajemy wraz z programem gotową bazę szablonów. Ta metoda wypalania płyt jest o tyle lepsza od podpisywania ich ręcznego bądź też dodawania naklejek. Naklejka może się oderwać, a tusz rozmazać, tu zaś mamy wypaloną treść, której nie sposób zniszczyć. Należy jednak zauważyć, ze aby program działał prawidłowo, musimy mieć w systemie zainstalowaną aplikację LightScribe System Software. Jest ona całkowicie darmowa i do pobrania na innej stronie naszego portalu.

A czy wzór zostanie wypalony dokładnie tam, gdzie chcemy? Na pewno, ponieważ płyty dostosowane do Lighscribe mają wytłoczony specjalny kod, umożliwiający nagrywarce i laserowi ustalenie prawidłowej pozycji płyty. Tym bardziej więc warto pobrać tą aplikację.

Podobne Pozostałe

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LightScribe Template Labeler 1.18



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie