Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IcoFX 2.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: Attila Kovrig
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 12.02.2013
Rozmiar: 6,23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 265

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IcoFX 2.4

IcoFX służy do edycji okienek systemu Windows.

Użytkownik ma możliwość wykonywania operacji takich jak dodawanie cieni, zmiany kolorów czy odbić. Efekt pracy może mieć maksymalnie 256 x 256 pikseli. Program jest bardzo ciekawym i funkcjonalnym narzędziem. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji.

Podobne Pozostałe

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • KDE SC

  KDE od lat cieszy się uznaniem wszystkich, którzy go używają. Toteż odpowiedzialna z nie ekipa wciąż pracuje nad ulepszanie tej platformy programistycznej, a najnowszą odsłoną jest środowisko graficzne KDE 4.5.0.

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IcoFX 2.4

dodał: ~VS , 24.08.2010

Najlepszy program jaki istnieje do tworzenia ikonek, sam go używam od dawna :P Polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie