Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HaftiX 6.2.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: GRZELA Grzegorz Żochowski
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2073

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis HaftiX 6.2.3

HaftiX jest programem komputerowym, który pozwala na przekształcenie dowolnej grafiki, obrazu, zdjęcia na wzór haftu krzyżykowego (wzór liczony).

Dzięki niemu możesz szybko przygotować własny, niepowtarzalny schemat wraz z legendą. Pokazuje jak będzie wyglądał gotowy haft. Posiada proste w użyciu i przydatne narzędzia edycyjne, minimalizuje ilość kolorów, oblicza zużycie nici oraz ich koszt, tworzy wzory z wybranych przez użytkownika kolorów, drukuje je itp. Zawiera bazę kolorów mulin: Ariadny, DMC, Anchor, Madeira.
Wymagania systemowe:
systemem Windows XP, 2000, Vista lub nowszy;
port USB (potrzebny tylko za pierwszym razem i tylko w wersji komercyjnej);
myszka;
monitor kolorowy o rozdzielczości przynajmniej 800x600.
drukarka (opcjonalnie, możliwe jest też haftowanie z ekranu).
Uwaga!
Jak pisze producent: „Program można ściągnąć za darmo i używać dowolny czas. Głównym ograniczeniem wersji niezarejestrowanej jest drukowanie tylko jednej strony wzoru. Jeśli potrzebujesz programu do niewielkich wzorów masz go całkowicie za darmo.”  

Podobne Pozostałe

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HaftiX 6.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie