Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FaceFilter Studio 2.0.1206.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Reallusion
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 16.15 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3795

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FaceFilter Studio 2.0.1206.1

FaceFilter Studio jest programem służącym do obróbki zdjęć portretowych.

Użytkownik ma wiele możliwości: od usuwania efektu czerwonych oczu czy zmarszczek po zmiany mimiki twarzy czy odmładzanie sfotografowanej osoby.
Uwaga!
Wersja Trial działa przez 15 dni.


Podobne Pozostałe

 • PhotoStage Slideshow

  Bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy prezentacje multimedialne zawierające filmy, zdjęcia i inne materiały.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FaceFilter Studio 2.0.1206.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie