Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Edytor Wspomnień 4.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: drukujwspomnienia.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 87.3 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Edytor Wspomnień 4.6

Edytor Wspomnień to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli stworzyć nam spersonalizowaną fotoksiążkę. Intuicyjne menu w języku polskim nie powinno sprawić problemu nawet tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Dzięki Edytorowi Wspomnień mamy możliwość przygotować wybrane zdjęcia do druku. Dodatkowe opcje pozwolą na dodawanie opisów, zmianę tła, itp.

Dzięki prezentowanej aplikacji, poza fotoksiążką, przygotujemy także różnego rodzaju kalendarze, kolorowanki lub stworzymy bajkę dla naszego dziecka. Warto dodać, że program jest całkowicie darmowy. Jednak aby w pełni wykorzystać jego możliwości musimy wcześniej zainstalować biblioteki Microsoft .NET Framwework w wersji 2.0 lub nowszej.

Więcej informacji na naszej stronie.

Podobne Pozostałe

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Edytor Wspomnień 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie