Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Edytor Wspomnień 4.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: drukujwspomnienia.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 87.3 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1134

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Edytor Wspomnień 4.6

Edytor Wspomnień to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli stworzyć nam spersonalizowaną fotoksiążkę. Intuicyjne menu w języku polskim nie powinno sprawić problemu nawet tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Dzięki Edytorowi Wspomnień mamy możliwość przygotować wybrane zdjęcia do druku. Dodatkowe opcje pozwolą na dodawanie opisów, zmianę tła, itp.

Dzięki prezentowanej aplikacji, poza fotoksiążką, przygotujemy także różnego rodzaju kalendarze, kolorowanki lub stworzymy bajkę dla naszego dziecka. Warto dodać, że program jest całkowicie darmowy. Jednak aby w pełni wykorzystać jego możliwości musimy wcześniej zainstalować biblioteki Microsoft .NET Framwework w wersji 2.0 lub nowszej.

Więcej informacji na naszej stronie.

Podobne Pozostałe

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Edytor Wspomnień 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie