Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DesignPro 5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Avery Dennison Zweckform GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.02.2011
Rozmiar: 11.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 2594

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DesignPro 5

Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju aplikacji przeznaczonych do projektowania etykiet, kart, zaproszeń czy też biletów i wizytówek. W zgodnej opinii użytkowników Design Pro 5 zalicza się do najlepszych. To bardzo rozbudowany program, dzięki któremu każdy może zaprojektować to, co naprawdę chce – i jak chce. Co decyduje o jego sukcesie? Jednym z czynników jest z pewnością fakt, że można wykonać download Design Pro 5 za darmo – to program całkowicie darmowy. Jest on także wydany po polsku, więc będzie zrozumiały dla każdego. Oczywiście w Design Pro 5 jest instrukcja, dzięki której dowiemy się, jak projektować, a także szablony, które możemy wykorzystać do tworzenia swoich projektów.

Co możemy robić w programie? Przede wszystkim projektować wielkość danego elementu. Następnie dodajemy do niego tekst, który możemy dowolnie sformatować. Dlatego bez problemu wykonamy tu tradycyjną wizytówkę, jak i naklejkę na płytę CD, a także nietypowy druczek. Design Pro pl umożliwia tez generowanie i wklejanie kodów kreskowych, a dodatkowo może łączyć się z dowolną bazą danych. To przyda się szczególnie podczas tworzenia etykiet z adresami na korespondencję. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować dzięki tej aplikacji naklejki na towary sprzedawane w sklepie czy też oryginalne naklejki. Możliwości jest sporo – najlepiej sprawdzić je samemu. Pobierz Design Pro 5 i spróbuj swych sił w projektowaniu. Ta aplikacja nada się doskonale zarówno do użytku domowego, jak też i profesjonalnej firmy.

Podobne Pozostałe

 • PhotoStage Slideshow

  Bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy prezentacje multimedialne zawierające filmy, zdjęcia i inne materiały.

 • BusinessCards MX

  BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek.

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DesignPro 5

dodał: ~andy , 10.04.2012

co to znaczy numer e-maila miasta

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie