Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CrazyTalk 6.21

Kategoria: Pozostałe
Producent: Reallusion
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.07.2011
Rozmiar: 82 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 358

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CrazyTalk 6.21

CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik. Program pozwala na ożywianie wybranych obrazów poprzez dodanie do nich odpowiednich efektów, np. mimiki twarzy, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość stworzyć własny, unikalny awatar, ciekawy filmik na stronę internetową lub zabawną niespodziankę dla znajomych. W programie można dokonać zaawansowanej obróbki wybranych zdjęć modelowych, zmieniając w szybki sposób kolor oczu, ich pozycje oraz rozmiar, a także można zająć się pozostałymi częściami twarzy, takimi jak uszy, buzia, zęby i wargi. CrazyTalk doskonale sprawdza się jako narzędzie do usuwania tła z wybranych zdjęć i zastępowania go dowolnym kolorem lub grafiką. Program można wykorzystać również do tworzenia zabawnych filmików z postaciami, przypominającymi kukiełki, których na jednym obrazie może znaleźć się aż cztery.  

Oprócz ożywiania grafik, download CrazyTalk pozwala na nagrywanie głosu, a następnie jego dodanie do wybranego pliku garficznego. Dzięki temu obrazu nie będzie się tylko poruszał, ale również przemówi naszym lub innym, wybranym głosem. Program potrafi synchronizować animację ust, dostosowując ją do odtwarzanych słów, tak że gotowy efekt można porównać nawet do nagrania filmowego. Aplikacja charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem, z którego obsługą nie powinno być żadnych problemów. Jeśli szukasz narzędzia do ożywiania grafik, to pobierz CrazyTalk za darmo w wersji testowej, którą możesz użytkować przez okres 15 dni. 

Podobne Pozostałe

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CrazyTalk 6.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie