Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ColorZilla 2.6.3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Alex Sirota
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Data modyfikacji: 18.11.2011
Rozmiar: 0,31 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 161

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ColorZilla 2.6.3.1

Wszyscy graficy, używający przeglądarki Firefox, z pewnością będą zainteresowani dostępną za darmo dla każdego aplikacją ColorZilla 2.6.3.1. Dlaczego? Otóż dodaje ona bardzo użyteczną funkcję, dzięki której możemy pobrać próbkę koloru z dowolnej strony, wyświetlanej w Firefoxie, a następnie edytować ją, zapisać i użyć w innym programie. Download Colorzilla zajmuje kilka chwil – plik ma tylko 310 kb wielkości, a daje naprawdę spore możliwości. To dobre narzędzie nie tylko dla osób parających się grafiką, ale także dla webmasterów.

Dzięki umieszczonemu w dodatku kroplomierzowi możemy wybrać dowolny piksel, jaki widzimy na ekranie. Jeśli mamy z tym problemy, z pomocą przychodzi wygodna funkcja powiększania ekranu, a z bardziej profesjonalnych opcji mamy tu możliwość szybkiego otwarcia wybranego elementu w Inspektorze DOM oraz pomiar odległości pomiędzy dwoma punktami znajdującymi się w oknie przeglądarki. Jako że jest to wydanie ColorZilla pl, żaden użytkownik nie powinien mieć problemów z właściwym wyborem opcji oraz konfiguracją.

Dodatkowym atutem ColorZilla jest fakt, że paleta kolorów zastosowana w rozszerzeniu przypomina rozwiązania stosowane w profesjonalnych programach graficznych, jak na przykład Photoshop, czy też inne – choćby Paint Shop Pro. Dlatego też polecamy zainteresowanie się tym dodatkiem, ponieważ zwiększa on możliwości każdej aplikacji graficznej, a szczególnie tych, w których kolory odgrywają niepoślednią rolę. Dzięki ColorZilla możemy znacznie zwiększyć możliwości barw standardowych palet, a praktycznie rzecz ujmując – korzystać z kolorów stworzonych przez innych. Wszystko to oczywiście za darmo – wystarczy pobrać tylko plik instalacyjny z tej właśnie strony.

Podobne Pozostałe

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • KDE SC

  KDE od lat cieszy się uznaniem wszystkich, którzy go używają. Toteż odpowiedzialna z nie ekipa wciąż pracuje nad ulepszanie tej platformy programistycznej, a najnowszą odsłoną jest środowisko graficzne KDE 4.5.0.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ColorZilla 2.6.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie