Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ColorZilla for Firefox 2.6.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Alex Sirota
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 319 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ColorZilla for Firefox 2.6.1

Colorzilla 2.6 to najnowszy dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

Używającym starszej wersji polecamy aktualizację ze względu na lepszą kompatybilność tego programu z najnowszymi edycjami (niezwykle szybko po sobie następującymi) przeglądarki Mozilli oraz wprowadzenie drobnej zmiany związanej z ustawieniami (względem wersji 2.5) nieco usprawniającej funkcjonowanie aplikacji. Różnica pomiędzy Colorzillą 2.6 a 2.5 nie jest tak imponująca jak chociażby między 2.5 a 2.2 (gdzie wprowadzono kilkanaście naprawdę znaczących udogodnień), niemniej jednak istnieje.

A teraz krótki opis programu dla osób, które nie miały z nim wcześniej do czynienia. Otóż, Colorzilla to narzędzie graficzne szczególnie cenione przez webmasterów i grafików związanych z branżą internetową, które pozwala odkrywać kody (podane w zapisie RGB, HSL, szesnastkowym) kolorów użytych w istniejącym projekcie (na przykład innej stronie internetowej). Do dyspozycji mamy również tzw. przeglądarkę palet, dzięki której możemy wybrać dowolny z zaproponowanych w palecie kolorów i poznać jego kod.

Mamy możliwość używania również CSS gradient generatora, zoomu oraz szeregu innych ciekawych narzędzi idealnych dla kogoś, kto łączy webmastering z grafiką komputerową, albo po prostu jest fanatykiem albo jednej albo drugiej spośród wymienionych dziedziny związanej z informatyką.

Podobne Pozostałe

 • CrazyTalk

  CrazyTalk to aplikacja umożliwiająca tworzenie ruchomych obrazów z własnych zdjęć i grafik.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ColorZilla for Firefox 2.6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie