Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CleanSkinFX

Kategoria: Pozostałe
Producent: MediaChance
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 8309

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CleanSkinFX

CleanSkinFX jest programem służącym do retuszu zdjęć portretowych, a dokładnie do poprawiania wyglądu cery osób na zdjęciach.

Aplikacja ta pozwala kilkoma kliknięciami usunąć niedoskonałości cery i nadać jej równomierny koloryt i aksamitną strukturę. Retusz odbywa się automatycznie i trwa – w zależności od rozmiaru fotografii - do kilkunastu sekund.

Podobne Pozostałe

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • IcoFX

  IcoFX służy do edycji okonek systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CleanSkinFXAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie