Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BusinessCards MX 4.75

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mojo Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.02.2011
Data modyfikacji: 18.12.2012
Rozmiar: 89,22 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 170

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BusinessCards MX 4.75

BusinessCards MX 4 to program do wizytówek, dzięki któremu mamy możliwość szybkiego i łatwego zaprojektowania swoich własnych i niepowtarzalnych. Nie jest do tego potrzebna żadna wiedza graficzna. Aplikacja została wydana po polsku, a sam interfejs jest tak łatwy w obsłudze, że wystarczy kilkanaście minut i można opanować już wszystkie możliwości programu. Nie oznacza to jednak, ze jest ich mało. Przeciwnie - BusinessCards MX oferuje użytkownikom liczne opcje i możliwości. Trzeba za to zapłacić, bowiem nie istnieje wydanie aplikacji za darmo, jednak najpierw można przetestować ją dzięki wersji demo.

Download BusinessCards MX 4 w tym wydaniu jest darmowy. Zapoznamy się dzięki temu z procesem projektowania. Dla wygody dano tu sporą bazę kształtów, figur, ozdobników, możliwość używania różnego rodzaju czcionek i efektów specjalnych. Program obsługuje większość popularnych formatów graficznych, dzięki czemu można wstawiać własne obrazki na wizytówkę. BusinessCards MX 4 oferuje także możliwość eksportu projektu jako obrazka. Kolejnym ułatwieniem pracy są szablony wizytówek, których mamy ponad czterysta. Formaty, w jakich możemy stworzyć widokówki, to od 70 x 40 mm do 105 x 65 mm.

Dzięki BusinessCards MX 4 nie trzeba już płacić za druk wizytówek. Wystarczy nabyć program i już możemy wszystko robić samemu i drukować je na własnej drukarce. W tym wypadku mamy możliwość wyboru rodzaju papieru, możliwość kalibracji drukarki oraz używania arkuszy A4, Letter czy też A3. Wersja demonstracyjna programu pozwoli na przetestowanie możliwości programu, a ponieważ jej download nic nie kosztuje, polecamy spróbować.

Podobne Pozostałe

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BusinessCards MX 4.75Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie