Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BusinessCards MX 3.94

Kategoria: Pozostałe
Producent: MojoSoft
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 64 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 6763

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis BusinessCards MX 3.94

Opis producenta:

Program BusinessCards MX służy do tworzenia i projektowania wizytówek . Za pomocą programu BusinessCards MX łatwo i szybko zaprojektujesz i wydrukujesz profesjonalne wizytówki. Interfejs programu został tak zaprojektowany by nawet początkujący użytkownik nie miał problemu z obsługą programu. Proces projektowania polega na wstawianiu gotowych elementów dostępnych w programie takich jak tekst, figury, obrazy i tła i dowolnym ich przemieszczaniu na przygotowywanym projekcie . Dodatkową zaletą tego programu jest również możliwość zapisania danych o firmie i osobach w celu ich późniejszego wykorzystania podczas projektowania wizytówki. Program wykorzystuje szablony, które można przygotować samemu lub wykorzystać gotowe wzory wizytówek dostępne w programie.

W programie dostępnych jest 400 przykładowych szablonów wizytówek.

Podobne Pozostałe

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • PIXU

  Pixu to niewielki program, dzięki któremu użytkownik ma możliwość zmniejszania zdjęć do dowolnych rozmiarów.

 • Neat Image

  Neat Image to jeden z najpopularniejszych programów do odszumiania zdjęć, który charakteryzuje się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości obrabianych fotografii.

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BusinessCards MX 3.94Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie