Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BusinessCards MX 4.63

Kategoria: Pozostałe
Producent: MojoSoft
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.10.2009
Data modyfikacji: 04.01.2012
Rozmiar: 87,75 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 11136

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis BusinessCards MX 4.63

BusinessCards MX 4.63 to program do projektowania i drukowania wizytówek. BusinessCards MX 4.63, najnowszy z produktów polskiej firmy mojosoft, zapewnia tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek. BusinessCards MX działa całkowicie po polsku oraz dodatkowo, w dwudziestu innych językach. Program przeprowadzi cię przez każdy etap tworzenia wizytówki a podstawą pracy będzie bogata baza wzorów wizytówek. Jeśli setki gotowych szablonów to dla ciebie za mało, ze strony oficjalnej producenta BusinessCards MX możliwy jest download wielu dodatkowych szablonów (www.mojosoft.com.pl). Tam także znajdziesz filmy instruktażowe oraz forum użytkowników. W razie problemów mojosoft gwarantuje pomoc techniczną. Wypróbuj BusinessCards MX, pobierz i zaprojektuj dowolną wizytówkę.

W programie BusinessCards MX pl podstawą projektu jest szablon. BusinessCards MX posiada 750 (w wersji pudełkowej 1100) gotowych szablonów do wybrania. Istnieje także możliwość zaprojektowania swojego własnego szablonu. W kolejnym kroku projektowania efektownej wizytówki wystarczy dobrać kolejne gotowe elementy, takie jak tekst, figury, obrazy i tła. Wszystkie elementy można dowolnie ustawiać w oknie projektu oraz zmienić czcionkę, format czy rodzaj papieru. Program służy też do edycji wizytówek – rozbudowane menu pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb zmieniając kolory, rozmiar i rodzaj czcionki i dodawając nowe efekty.

Program BusinessCards MX pozwala zapisać dane o firmie lub osobach w celu ich późniejszego wykorzystania podczas projektowania wizytówki. BusinessCards MX to nie tylko program do tworzenia wizytówek – posiada on rozbudowane menu drukowania wizytówek. Po skończeniu edycji można wybrać polecenie „Podgląd wydruku” i tak ustawić parametry drukowania: marginesy, zmienić rodzaj i kolor znaczników, format papieru. Po dokonaniu zmian należy zaktualizować podgląd wydruku. Najnowsza wersja programu BusinessCards MX 4.2 do pobrania już teraz.

Licencja

Program BusinessCards MX 4.63 jest rozpowszechniany na zasadzie shareware (wypróbuj zanim kupisz). BusinessCards MX od trial różni się tym, że ma nieograniczony czas działania. Ograniczeniem jest dodatkowy czerwony napis (BusinessCards MX) na podglądzie wydruku. Aby ograniczenie usunąć należy program zarejestrować.

Cena BusinessCards MX

Najlepiej zarejestrować (a tym samym zakupić) BusinessCards MX na stronie oficjalnej producenta. Na stronie oficjalnej (http://www.mojosoft.com.pl/sklep.php) można zakupić program BusinessCards MX w specjalnej cenie 49.90. Jest to cena przy rejestracji drogą mailową. Wersja pudełkowa kosztuje 69.00 pln. Warto zakupić wersję pudełkową, ponieważ na płycie CD znajduje się zestaw 1100 wzorów wizytówek. W obu wariantach cena ta obejmuje licencję bezterminową oraz darmowe aktualizacje. Niewątpliwym atutem jest możliwość zakupu oryginalnego BusinessCards MX prosto od producenta przez Allegro.

Wymagania systemowe

BusinessCards MX działa na następujących systemach operacyjnych: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista. Producent programu, firma mojosoft, nie podaje informacji na temat kompatybilności BusinessCards MX i Windows 7.

Jeśli potrzebny ci jest program do wizytówek, u nas download BusinessCards MX za darmo. Wypróbuj BusinessCards MX i ściągnij klikając na zielny przycisk pod tekstem. Zapraszamy do działów Programy, gdzie czekają na ciebie dziesiątki programów niezbędnych do profesjonalnej obsługi biura (również programy do tworzenia wizytówek).

­

Podobne Pozostałe

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • ColorZilla for Firefox

  Colorzilla to dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych.

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.

 • DesignPro

  DesignPro 5 to program do wizytówek, który może przydać się zarówno w firmie, jak też i użytkownikowi prywatnemu. Jako że jest on darmowy, można pobrać go w każdej chwili i zobaczyć, jakie możliwości oferuje.

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BusinessCards MX 4.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie