Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhotoStage Slideshow 3,45

Kategoria: Pozostałe
Producent: NCH Software
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 24.08.2016
Data modyfikacji: 02.09.2016
Rozmiar: 5,36 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 15

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis PhotoStage Slideshow 3,45

PhotoStage Slideshow to proste w obsłudze, intuicyjne i bardzo wygodne narzędzie, za pomocą którego jesteśmy w stanie szybko i prosto stworzyć prezentacje multimedialne. W ich skład mogą wchodzić zdjęcia, filmy i inne materiały. 

Jedną z największych zalet programu jest prosta i bezproblemowa obsługa, która nie powinna sprawić trudności nawet początkującym użytkownikom bez wiedzy i doświadczenia informatycznego bądź w montowaniu filmów. Aby stworzyć prezentację w postaci filmu wystarczy wybrać z biblioteki interesujące nas zdjęcia i filmy, dokonać edycji np. kadrowania czy poprawy kolorów, a następnie połączyć wszystko w oknie programu. 

Co więcej, pomiędzy kolejnymi materiałami możemy zastosować jeden z wielu efektów przejścia, dodać muzykę, która będzie umilała pokaz lub nagrać komentarz dźwiękowy, który wyjaśni ciekawe pojęcia czy definicje. Oczywiście możemy dodawać napisy, grafiki, tworzyć kolaże i inne atrakcyjne dodatki. Po dodaniu materiałów multimedialnych, możemy przystąpić do połączenia całej prezentacji w całość. 

PhotoStage Slideshow pozwala na rendering projektu do jednego z wielu formatów wideo. W zależności od potrzeb możemy przygotować prezentację na potrzeby publikacji na YouTube, nagranie na płytę DVD lub stworzyć prezentację w rozdzielczości FullHD, którą odtworzymy na komputerze lub telewizorze o dużej przekątnej ekranu np. w firmie podczas szkolenia. Program jest także w stanie dostosować prezentację na potrzeby przenośnych urządzeń multimedialnych, tak by rozdzielczość była przystosowana do wielkości ekranu iPoda, iPhone’a czy PlayStation Portable. 

Prezentację można przygotować również w formacie Flash oraz 3GP, co pozwala na zapisanie jej na niemal każdym współczesnych smartfonie bądź tablecie przy wykorzystaniu minimalnej przestrzeni w pamięci. Na uwagę zasługuje wsparcie dla metody „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu bardzo łatwo możemy dodawać do projektu kolejne komponenty. Całość w połączeniu z niezwykle przyjaznym interfejsem graficznym sprawia, że pomimo angielskiej wersji językowej, nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z obsługą wszystkich funkcji, a co za tym idzie, szybko i sprawnie stworzą nawet skomplikowaną prezentację.

Program PhotoStage Slideshow jest programem darmowym w przypadku użytku niekomercyjnego. Producent proponuje instalację dodatku o nazwie ASK, ale jego obecność nie jest konieczna do prawidłowego działania aplikacji. 

Program wspiera następujące formaty:
-wejściowe:
• Grafika: bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico;
• Audio: wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg, avi, mid, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, raw, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv;
• Video: avi, mpeg, wmv, divx, xvid, mpeg1\2\4, mp4, mov, asf, vob, ogm, 3gp, h.264, rm;
-wyjściowe:
• Video: avi, wmv, asf, mpg, 3gp, mp4, mov, a takze zgodne z urządzeniami iPod, iPhone, PSP, Mobile Phone, Pocket PC;
• Nośniki: DVD, CD, Blu-ray, HD-DVD;

Podobne Pozostałe

 • Better JPEG

  BetterJPEG jest programem pozwalającym zachowywać lepszą jakość zdjęć w czasie obróbki graficznej.

 • VueScan

  VueScan 9.2.12 jest aplikacją służącą do przetwarzania obrazów w wysokiej jakości zrobionych przy pomocy skanera.

 • LTspice

  LTSpice IV to specjalistyczna aplikacja do tworzenia symulacji układów elektronicznych

 • Edytor Wspomnień

  Edytor Wspomnień służy do tworzenia popularnych ostatnio fotoksiążek.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhotoStage Slideshow 3,45Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie