Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xara 3D 6

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Xara Group Limited.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 5,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 988

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Xara 3D 6

Xara 3D 6 to aplikacja służąca do modelowania trójwymiarowych napisów.

Aplikacja oferuje również możliwość tworzenia przycisków tzw. buttonów, nagłówków czy banerów do wykorzystania na stronach WWW. Efekty naszej pracy mogą być statyczne bądź animowane, możemy je zapisać w plikach JPG, GIF (również animowane), PNG i AVI. Każda utworzona animacja może również zostać zachowana jako screenserver.

Aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze i nawet zupełnie nieobeznani z tworzeniem grafiki 3D użytkownicy mogą posługiwać się programem i przy pomocy przejrzystego interfejsu oraz dostępnych przygotowanych wczesniej stylów generować nawet bardzo zaawansowane animowane grafiki.

Podobne Modelowanie 3D

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xara 3D 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie