Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xara 3D 6

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Xara Group Limited.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 5,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 987

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Xara 3D 6

Xara 3D 6 to aplikacja służąca do modelowania trójwymiarowych napisów.

Aplikacja oferuje również możliwość tworzenia przycisków tzw. buttonów, nagłówków czy banerów do wykorzystania na stronach WWW. Efekty naszej pracy mogą być statyczne bądź animowane, możemy je zapisać w plikach JPG, GIF (również animowane), PNG i AVI. Każda utworzona animacja może również zostać zachowana jako screenserver.

Aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze i nawet zupełnie nieobeznani z tworzeniem grafiki 3D użytkownicy mogą posługiwać się programem i przy pomocy przejrzystego interfejsu oraz dostępnych przygotowanych wczesniej stylów generować nawet bardzo zaawansowane animowane grafiki.

Podobne Modelowanie 3D

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xara 3D 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie