Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quest3D 4.3.2

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Act-3D
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Rozmiar: 198 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 442

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Quest3D 4.3.2

Quest3D 4.3.2 to program przeznaczony do tworzenia aplikacji 3D. Możemy dzięki niemu wykonywać takie rzeczy jak szkolenia, wizualizacje, wirtualne wycieczki, czy nawet proste gry komputerowe! Daje on olbrzymie możliwości, wykorzystując do tego DirectX. Mamy więc dynamiczne oświetlenie, gotowe do użycia moduły i mnóstwo innych rzeczy. Pełna wersja Quest3D nie jest niestety dostępna za friko. Mamy jednak na naszej stronie dostępne za darmo demo Quest3D, które ukazuje większość możliwości aplikacji.

Warto wypróbować możliwości tej aplikacji! Download Quest3D zajmie nieco czasu, bowiem plik instalacyjny ma 198 MB. Oczywiście mamy tu bardzo wiele opcji, możliwości konfiguracyjnych itp., dlatego przydatny okazuje się tutorial do Quest3D. Istnieje polska strona projektu, gdzie można go znaleźć, a także dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat tej aplikacji. Nadto jest tam forum Quest3D, gdzie zawsze można zadać pytanie dotyczące nurtującego problemu.

Należy uprzedzić, że wersja demonstracyjna Quest3D nie jest po polsku. Można jednak zawsze poszukać spolszczenia programu, które zmieni go w Quest3D pl.

Quest3D można bez problemu uruchomić na Windows 7. Także pod XP i Vista nie będzie problemów z odpaleniem aplikacji. Nie ma niestety wersji Quest3D na Linux ani Maca. Jeśli jednak posiadamy któryś z wymienionych systemów Microsoftu, bez wątpenia warto pobrać demo Quest3D za free z naszej strony i zobaczyć, jakie możliwości oferuje!

Podobne Modelowanie 3D

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quest3D 4.3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie