Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeoplePutty

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Haptek Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1294

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PeoplePutty

PeoplePutty pozwala na modelowanie twarzy w 3D.

Aplkacja umożliwia użytkownikowi bardzo wiele opcji: od doboru koloru cery, po wybór dodatków – okularów, kapueluszy, słuchawek. Program umożliwia także mutowanie twarzy ludzkich ze zwierzęcymi. Aplikacja cechuje się prosta obsługą.
 Wymagania systemowe:
150 MB wolnej powierzchni na dysku twardym
64 MB pamięci RAM
Procesor Pentium II 300 MHz lub szybszy
DirectX 6.0

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni bezpłatnego używania programu. 

Podobne Modelowanie 3D

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeoplePuttyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie