Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Misfits Model 3D 1.2.4

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Kevin Worcester
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 4,21 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1980

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Misfits Model 3D 1.2.4

Misfit Model 3D to oparty na OpenGL edytor modeli 3D. Program jest całkowicie darmowy w ramach licencji GNU/GPL. Program obsługuje linię poleceń, wielopoziomowe cofanie wykonanych operacji, system pluginów (wtyczek), dodawania nowych modeli, tekstór (wiele formatów min. JPG, GIF, TIFF, PNG) i filtrów. Misfits Model 3D posiada pełna dokumentację i pomoc online, a także, co jest jego ogromna zaletą niezykle prosty i intuicyjny interfejs. Prpgram jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z modelowaniem 3D.

Podobne Modelowanie 3D

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Misfits Model 3D 1.2.4

dodał: ~michal12386 , 02.03.2010

ciekawe czy zgodny z trackmanią

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie