Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LightWave 3D 10.1

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: NewTek, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.11.2011
Rozmiar: 225,00 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 260

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis LightWave 3D 10.1

LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych oraz innych skomplikowanych efektów, które wykorzystywane są między innymi przy tworzeniu zaawansowanych i wymagających scen w filmach. LightWave 3D składa się z wielu zaawansowanych narzędzi, dzięki którym możliwe jest tworzenie skomplikowanych i realistycznych scen. Narzędzia takie wykorzystywane były między innymi przy tworzeniu takich filmów i seriali jak Matrix, Harry Potter, Titanic czy Babylon. Program jest wykorzystywany również przy tworzeniu efektów w grach komputerowych.

Przykłady to Diablo czy Doom III. W skład LightWave 3D wchodzą dwie aplikacje – Layout oraz Modeler. Umożliwiają one tworzenie obiektów oraz ich animowanie i renderowanie. Program posiada własny język skryptowy o nazwie Lscript. Przy jego użyciu powstało do tej pory wiele rozszerzeń, w najnowszej wersji znajduje się również powszechnie uznane w środowisku języka Python. Program posiada alternatywny renderer  - Kray. Do większych zalet aplikacji można również zaliczyć duże możliwości związane z ustawieniami skrótów klawiszowych. Pozwoli to dowolnie ustawić skróty według własnych preferencji i przyzwyczajeń. Poniżej dostępna jest wersja testowa, która działa przez 30 dni.

Podobne Modelowanie 3D

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LightWave 3D 10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie