Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kerkythea 2008 2.0.19

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Ioannis Pantazopoulos
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 3,1 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1237

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kerkythea 2008 2.0.19

Kerkythea to program renderujący, którego twórcy starali się osiągnąć efekt jak najlepszych wyników przy jak najbardziej efektywnym czasie. Zadaniem programu jest by praca i edycja wybranej sceny była jak najłatwiejsza i jak najszybsza. Jego kolejną zaletą jest szeroki zakres możliwości samego renderowania program oferuje zwykły ray-tracing, Photon Mapping, i system Metropolis Light Transport.

Podobne Modelowanie 3D

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kerkythea 2008 2.0.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie