Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

K-3D 0.6.7

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: K-3D
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 32.76 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 732

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis K-3D 0.6.7

K-3D to darmowy (licencja: GNU/GPL) ale w pełni profesjonalny program służący do modelowania 3D i renderingu.

Aplikacja dostępna jest również w systemach Linuksowych. K-3d opiera się na proceduralnie pracującym silniku i systemie wtyczek

Dzięki wykorzystaniu technologi OpenGL użytkownicy mogą łatwo modyfikować w czasie rzeczywistym modelowane obiekty i animacje. Program posiada również wbudowany zestaw tutoriali, które wprowadzają początkujących użytkowników w podstawy pracy z programem.Podobne Modelowanie 3D

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: K-3D 0.6.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie