Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google SketchUp 7

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 32,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9950

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google SketchUp 7

Google SketchUp 7 to aplikacja służąca do trójwymiarowego modelowania dowolnych obiektów.

Aplikacja oprócz pełnego wachlarza narzędzi służących do projektowania i wizualizacji dowolnych obiektów 3D daje również dostęp do Google 3D Warehouse miejsca gdzie użytkownicy SketchUp przechowują swoje modele i nawzajem je sobie udostępniają by przetwarzać je lub wykorzystywać na nowo. Google SketchUp 7 to także specjalne funkcje służące do modelowania terenu oraz możliwość tworzenia animacji.

Program jest popularny wśród modelarzy, gdyż umożliwia wymiarowanie obiektów przedstawionych na zdjęciach lub rysunkach oraz rozwijanie siatki modelu, co bardzo ułatwia pracę modelarzowi.

Google SketchUp 7 pozwala na importowanie tworzonych obiektów do Google Earth lub zapisanie je w którymś z następujących formatów - JPEG, TIFF, BMP, PNG.

Wersja 7 przeznaczona jest do zastosowań niekomercyjnych i jest całkowicie darmowa dla profesjonalistów Google przygotowało wersję płatną - 6 Pro, która dostarcza wiele nowych możliwości.

Program posiada bogatą dokumentację, liczne tutoriale i wtyczki, a użytkownicy potrzebujący pomocy zawsze mogą liczyć na wsparcie społeczności.­

­

Podobne Modelowanie 3D

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google SketchUp 7

dodał: ~i łatwy , 18.07.2012

dobry

dodał: ~adi , 05.05.2012

uwaga!!!! To nie jest wersja nr 7 !!!!

dodał: ~budprojst@poczta.onet.pl , 30.06.2009

pozdrowienia - s. D.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie