Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google SketchUp 7

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 32,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9950

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google SketchUp 7

Google SketchUp 7 to aplikacja służąca do trójwymiarowego modelowania dowolnych obiektów.

Aplikacja oprócz pełnego wachlarza narzędzi służących do projektowania i wizualizacji dowolnych obiektów 3D daje również dostęp do Google 3D Warehouse miejsca gdzie użytkownicy SketchUp przechowują swoje modele i nawzajem je sobie udostępniają by przetwarzać je lub wykorzystywać na nowo. Google SketchUp 7 to także specjalne funkcje służące do modelowania terenu oraz możliwość tworzenia animacji.

Program jest popularny wśród modelarzy, gdyż umożliwia wymiarowanie obiektów przedstawionych na zdjęciach lub rysunkach oraz rozwijanie siatki modelu, co bardzo ułatwia pracę modelarzowi.

Google SketchUp 7 pozwala na importowanie tworzonych obiektów do Google Earth lub zapisanie je w którymś z następujących formatów - JPEG, TIFF, BMP, PNG.

Wersja 7 przeznaczona jest do zastosowań niekomercyjnych i jest całkowicie darmowa dla profesjonalistów Google przygotowało wersję płatną - 6 Pro, która dostarcza wiele nowych możliwości.

Program posiada bogatą dokumentację, liczne tutoriale i wtyczki, a użytkownicy potrzebujący pomocy zawsze mogą liczyć na wsparcie społeczności.­

­

Podobne Modelowanie 3D

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google SketchUp 7

dodał: ~i łatwy , 18.07.2012

dobry

dodał: ~adi , 05.05.2012

uwaga!!!! To nie jest wersja nr 7 !!!!

dodał: ~budprojst@poczta.onet.pl , 30.06.2009

pozdrowienia - s. D.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie