Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google SketchUp 6.4.112

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 32.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1788

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google SketchUp 6.4.112

Darmowy Google SketchUp 6 to program, który pozwala na tworzenie modeli 3D. Z pewnością dużą jego zaletą jest to, że jest on dziecinnie prosty w obsłudze i nawet nie mając przygotowania możesz tworzyć w nim swoje własne model. Przekonaj się o tym - Google SketchUp 6 jest do pobrania za darmo.

Aplikacja jest wszechstronna – można tu zarówno budować bryły geometryczne, jak i tworzyć bardziej złożone projekty, na przykład domy. Dostępny za darmo Google SketchUp 6 nie daje Ci żadnych ograniczeń – rób co chcesz i jak chcesz. Na opanowanie tajników programu potrzeba ledwie paru godzin ćwiczeń. Dodatkowo możesz w sieci zobaczyć, jak inni wykorzystują ten program. Znajdziesz także szkolenia Google SketchUp 6 za free.

Intuicyjny interfejs pomoże Ci w bawieniu się w projektanta. Pełna wersja Google SketchUp 6 jest łatwa w obsłudze, dlatego też aplikacja cieszy się dużą popularnością na całym świecie. A jako że mamy edycję Google SketchUp 6 po polsku, wszystkie opcje programu będą dla Ciebie zrozumiałe. Nie wierzysz? Pobierz Google SketchUp 6 i zobacz to samemu. Aplikacja Google SketchUp 6 jest freeware, co oznacza, że nie zapłacisz za nią ani grosza. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, możesz używać Google SketchUp 6 na Mac – od wersji 10.4.

Oczywiście nie będzie problemu z działaniem Google SketchUp 6 na Windows XP i 2000. Google SketchUp 6 działa na Vista. Nie powinieneś spodziewać się także kłopotów używając Google SketchUp 6 na Wiindows 7. Niestety, jak na razie nie ma wersji Google SketchUp 6 dla Linux.

Nie czekaj więc, tylko zacznij od razu bawić się w projektowanie trójwymiarowe. Google SketchUp 6 pl z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Stworzone model możesz potem udostępniać w sieci innym użytkownikom. Podobnie i ty możesz oglądać pomysłowe projekty innych. Najpierw jednak musisz wykonać download Google SketchUp 6. Aplikacja nie jest duża. Instalator Google SketchUp 6 do pobrania ma niecałe 40 MB. Będzie więc pobierać się kilka-kilkanaście minut (w zależności od szybkości Twojego łącza). To nie jest wersja trial Google SketchUp 6, ale cały program. Jak na razie to najnowszy Google SketchUp 6  - póki co nie są planowane kolejne wersje.

Podobne Modelowanie 3D

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google SketchUp 6.4.112

dodał: ~rolnikos , 17.11.2008

e a to jest pro wersja ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie