Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flow Architect Studio 3D 1.5.4

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: PIXELPLAN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2011
Data modyfikacji: 21.11.2011
Rozmiar: 35.3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 333

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flow Architect Studio 3D 1.5.4

PIXELPLAN Flow Architect Studio 3D to profesjonalna aplikacja umożliwiająca tworzenie interaktywnych wizualizacji 3D, tzw. wirtualnych spacerów, która charakteryzuje się szybkością oraz prostotą działania. Program został stworzony przede wszystkim z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcieliby najpierw wirtualnie zaprojektować swój dom lub mieszkanie, a także wnętrza, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Aplikacja może również znaleźć zastosowanie w różnych firmach i sklepach, jako narzędzie, przy użyciu którego możliwe staje się prezentowanie własnych aranżacji, czy też różnego rodzaju projektów. Stworzone w programie projekty mogą być prezentowane na różnych komputerach, a nawet stronach internetowych, a wszystko dzięki temu, że plik projektu jest zapisywany jako samodzielny program, który można bardzo łatwo odtworzyć.
Aplikacja oferuje szereg opcji umożliwiających tworzenie dowolnych obiektów, przy wykorzystaniu dostępnych modeli, materiałów i tekstur, a także według własnego pomysłu. Program umożliwia nie tylko tworzenie projektów budynków, czy też wnętrz, ale również, m.in. aranżacji oświetleń, a także wykorzystania najnowszych technologii 3D. PIXELPLAN Flow Architect Studio 3D oferuje również wsparcie dla zaawansowanych efektów graficznych, takich jak mapowanie środowiska, realistyczne lustra, czy choćby projekcyjne tekstury. Jedną z największych zalet programu jest jego bardzo czytelny interfejs i niezwykle niska cena, jak na aplikacje tego typu. Ponadto, wersja próbna programu jest w pełni funkcjonalna i pozwala na dokładne zapoznanie się z jego wszystkimi opcjami, przed podjęciem decyzji o zakupie pełnej wersji.
W Wersja 1.5.0 użytkownicy mają dostęp do następujących nowości:
-poprawiona została szybkość wczytywania wizualizacji
-wprowadzono poprawki GUI oraz przy wykrytych w wersji poprzedniej problemach (GPF)
-precyzyjnie działa narzędzie służące do automatycznego mierzenia odległości na mapach
-poprawiony został mechanizm selekcji
-poprawie uległa szybkość renderowania modeli zawierających dużą ilość trójkątów.
I wiele, wiele innych.
Zachęcamy twórców "wirtualnych spacerów" do pobierania najnowszej wersji programu PIXELPLAN Flow Architect Studio 3D!

Podobne Modelowanie 3D

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flow Architect Studio 3D 1.5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie