Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flow Architect Studio 3D 1.8

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Pixelplan S.C.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.12.2013
Rozmiar: 43.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Flow Architect Studio 3D 1.8

Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych. Dzięki niemu bez problemu stworzymy tzw. wirtualny spacer po naszym obiekcie lub zaprezentujemy projekt aranżacji wnętrza lub wyglądu planowanych budynków w zagospodarowanej przestrzeni.

Do najważniejszych funkcjonalności prezentowanej aplikacji należą między innymi:

- edycja CAD 3D (powierzchnie, modele, efekty cząsteczkowe, możliwość użycia różnego rodzaju materiałów i efektów),
- Library Explorer (importowanie gotowych modeli trójwymiarowych oraz tekstur, tworzenie i edytowanie materiałów),
- Silnik 3D (możliwość prezentacji wizualizacji jako spaceru 3D, szybkie zrzuty ekranowe do pliku, nagrywanie ścieżek oraz filmów).

Dzięki użyciu takich technologii, jak Ambiet occlusion, zaawansowanego kompilatora geometrii, optymalizacji cieni czy dynamicznych cieni stworzone przez nas projekty oraz animacje wyglądają niezwykle realistycznie i robią ogromne wrażenie. Dodatkowe polskie menu ułatwi pracę i nie powinno stanowić problemu nawet dla początkujących użytkowników. Program ten jest darmowy wyłącznie dla użytkowników niekomercyjnych.

Podobne Modelowanie 3D

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flow Architect Studio 3D 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie