Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cinema 4D R11

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: MAXON Computer GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.11.2008
Rozmiar: 436 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2779

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cinema 4D R11

Cinema 4D r11 to jedna z wiodących na rynku aplikacji do modelowania 3D i tworzenia animacji.

Program jest kompletny pakietem do tworzenia animacji i grafiki 3D najwyższego nawet stopnia skomplikowania, a przy tym jest niezwykle prosty w obsłudze. Praca z aplikacją sprowadza się do pracy z poszczególnymi jej modułami, z których każdy odpowiada za inny element tworzenia animacji (grafiki) 3D.

W najnowszej wersji wprowadzono również moduł odpowiedzialny za tworzenie nieliniowych animacji, szybciej działający moduł renderingu.

Podobne Modelowanie 3D

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cinema 4D R11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie