Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blacksmith3D Suite 3.3.2.0

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: David John Fielder
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 34.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 905

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Blacksmith3D Suite 3.3.2.0

Blacksmith3D jest prosta w obsłudze aplikacją pozwalającą stworzyć trójwymiarowe postaci. Program jest skierowany jest do grafików i graczy RPG, ponieważ został specjalnie przystosowany do tworzenia postaci fantasy.

Aplikacja jest prosta w obsłudze,  wspiera technikę „przeciągnij i upuść” oraz modelowanie przy użyciu suwaków. Stworzoną postać można obejrzeć z każdej strony. Blacksmith3D posiada wbudowaną pomoc.

Podobne Modelowanie 3D

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Blacksmith3D Suite 3.3.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie