Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Autodesk Maya 2011

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Autodesk Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1483

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Autodesk Maya 2011

Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także  filmach i „flaszkach”. Co ważne – jest to narzędzie dość łatwe w obsłudze i nawet bez doświadczenia można tworzyć dzięki niemu wspaniałe efekty wizualne. Każdy może sprawdzić to samemu, wykonując download Autodesk Maya. Jedna ważna uwaga – na tej stronie nie znajduje się właściwy program, ale link do klienta pobierania. Zanim ściągniemy trial, należy się zarejestrować za darmo u producenta. Dopiero potem nastąpi download Maya.

Gdy już mamy trial, możemy używać go przez okres 30 dni. Warto dodać, że w przeciwieństwie do innych tego typu programów tu położono nacisk na takie elementy jak kolizje powodujące wgniecenia i odkształcenia czy też realistyczne rozchodzenie się gazów i cieczy. Dzięki temu końcowe efekty pracy są po prostu wspaniałe – wystarczy poszukać w sieci efektów wykonanych za pomocą tej aplikacji, aby poczuć jej potęgę!

Autodesk Maya 2011 posiada przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny. Można go dość łatwo opanować, nadto w sieci Az roi się od porad i uwag użytkowników aplikacji.  Znajdzie się także niejeden tutorial Autodesk Maya 2011, który wprowadza w możliwości programu. Użytkownicy znający poprzednie odsłony z pewnością od razu zauważą nowe możliwości – jak na przykład dodatkowe funkcje grafiki trójwymiarowej czy też nowe opcje interakcji z rzutniami. Widać, że Autodesk stara się doprowadzić swój produkt do perfekcji i jest na dobrej ku temu drodze.

Używać programu mogą użytkownicy w każdym przedziale wiekowym. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miesiąc to wystarczająco długi okres do poznania możliwości Autodesk Maya 2011. Przedsmak tego pokazują screenshoty umieszczone w galerii przy tym opisie – są to grafiki wykonane z pomocą tego właśnie programu. Dzięki tak potężnemu narzędziu nie jest to trudne, jednak należy poświecić mu nieco czasu, aby opanować jego możliwości. Co prawda liczba dostępnych opcji może wręcz przerażać, jednak proszę pamiętać, że trening czyni mistrza. Krok po kroku każdy może opanować Maya 2011 i używać w pełni.

Podobne Modelowanie 3D

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Autodesk Maya 2011

dodał: ~Anonim , 24.11.2011

Jak to pobrać

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie